x
Aby się zalogować wpisz e-mail i hasło:
Zarejestruj się

Polska Gala Ślubna 17-18 stycznia 2015

(06-08-2014)


Targi Polska Gala Ślubna, jako największe i najbardziej prestiżowe targi ślubne w Polsce, już od kilkunastu lat wpisuje się w ślubny kalendarz wszystkich osób planujących zawarcie związku małżeńskiego. Zapraszamy na uroczyste otwarcie sezonu ślubnego już w dniach 17-18 stycznia 2015.
Jak co roku główną atrakcją Polskiej Gali Ślubnej będą widowiskowe pokazy mody ślubnej. Swoją kolekcję przedstawi kilkanaście firm, prezentując na wybiegu ponad 300 ślubnych kreacji. Najważniejszym punktem obydwu dni targów będzie jedyny w Polsce ekskluzywny pokaz najbardziej chyba znanych na świecie amerykańskich marek ślubnych: Signature, Justin Alexander, Sincerity, Sweetheart. Tego nie można przegapić! Sobota i niedziela godzina 14.00.
Oczywiście szeroka oferta salonów ślubnych (co roku wystawia się ich około 30) to nie wszystko. Znaleźć będzie można firmy oferujące garnitury, bieliznę, obrączki, zajmujące się fotografią, wideofilmowaniem, dekoracjami sal i kościołów, bukietami ślubnymi, zaproszeniami, wizażem, limuzynami, a także fryzjerów, zespoły muzyczne, biura podróży oferujące podróże poślubne itd.
Podczas targów skorzystać będzie można z licznych promocji, zakupić suknię z zeszłorocznej kolekcji w niższej cenie, wykonać darmowy makijaż czy fryzurę oraz wziąć udział w organizowanych konkursach i wygrać wiele cennych nagród.
Zapraszamy zatem na targi Polska Gala Ślubna, 17-18 stycznia 2015, Pałac Kultury i Nauki – wejście od Placu Defilad (ul. Marszałkowskiej). Bilety do kupienia przez Internet na stronie www.targislubne.com lub w czasie trwania imprezy w kasie przy wejściu głównym.